Komplexné priemyselné elektroinštalácie

Jednou z hlavných náplni našej práce je realizácia priemyselných elektroinštalácií. Ponúkame komplexné elektroinštalačné práce pre spoločnosti (firmy), ich výrobné haly, sklady, prístavby a administratívne budovy. Špecializujeme sa na výrobu a montáž káblových trás, elektrických rozvodov (silových, ovládacích, svetelných, dátových, zabezpečovacích a pod.) pre technologické zariadenia v rôznych typoch priemyselných podnikov. Medzi ďalšie náplne našej firmy patrí montáž, údržba a opravy elektrických zariadení, bleskozvodov dodávateľským spôsobom bez obmedzenia napätia a prostredia v objektoch s nebezpečenstvom výbuchu. Vykonávame zváračské práce elektrickým oblúkom. Všetky naše služby, zahrňujúce realizácie silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov, ponúkame aj pre rôzne typy komerčných, obchodných a bytových objektov, nákupné a obchodné centrá, radové výstavby, hotely, až po súkromné rodinné domy a byty.

Výroba NN rozvádzačov

Ďalším hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba a montáž nástenných, skriňových, zapustených a pultových elektrických rozvádzačov. Aby sme čo najlepšie vyhoveli individuálnym požiadavkám našich zákazníkov, poskytujeme poradenské služby a vyhotovenie technickej projektovej dokumentácie. Naše portfólio a skúsenosti s výrobou rozvádzačov počínajú od malých skriniek, pokračujú cez kompaktné skrine ku viacpočetným systémom skríň a siahajú až po realizáciu vnútorných a vonkajších trafostaníc. Dodané rozvádzače montujeme, oživujeme a zabezpečujeme pre nich vydanie certifikátu o zhode. Na všetky nami vyrobené rozvádzače ponúkame záručný a pozáručný servis.

Viac info

Projektová dokumentácia

Naše portfólio služieb obsahuje kompletné vyhotovenie technickej projektovej dokumentácie elektroinštalácie. Dokumentácia sa zakladá na Vašich individuálnych požiadavkách a potrebách, zároveň je však navrhnutá efektívne, spoľahlivo a v súlade s platnými predpismi a normami STN EN. Kvalitnou projektovou dokumentáciou Vás podporíme už pri Vašom prvotnom plánovaní a zároveň je základom pre úspešnú realizáciu. Ponúkame Vám:

  • Projektovanie elektroinštalácie, osvetlenia a technológie pre realizáciu priemyselných objektov, výrobných hál a administratívnych budov.
  • Projektovanie elektrických zariadení (rozvádzačov).
  • Projektovanie bleskozvodov.
  • Dokumentácia skutočného vyhotovenia.

Zabezpečovací systém Jablotron

Majte istotu, že je u vás doma všetko v poriadku.
Poradenstvo, naprojektovanie, dodávku, odbornú montáž a servis nájdete u nás.

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory, ale aj obchody, kancelárie, sklady a dielne. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá či spustiť žalúzie. Ovládať ho môžete aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

V prípade otázok, cenovej ponuky na zabezpečovací systém Jablotron, ktorý účinne ochráni Váš dom, byt, firmu alebo iné priestory nás neváhajte kontaktovať.

Viac info

Ďalšie služby

  • Bleskozvody

  • Poradenstvo

  • Revízne správy

V prípade bližšieho záujmu nás neváhajte kontaktovať!

Mám záujem