Niečo o nás

29 rokov zdokonaľovania a tisíce zrealizovaných zákaziek. Na základe živnostenského oprávnenia súčasného konateľa Vladimíra Bajaníka, ktorý zároveň založil spoločnosť EMB-SK, s.r.o v roku 2013, pôsobíme na trhu už od roku 1990. Dlhoročná existencia a skúsenosti, profesionálny prístup, kvalitné výrobky a vášeň k precíznosti nás robia jednou z najspoľahlivejších elektroinštalačných firiem na Slovensku.

Našou prácou je Vaša spokojnosť a z toho dôvodu vyrábame všetky svoje produkty na zákazku. Výsledkom nášho snaženia je už vyše 25 ročná spolupráca s našim hlavným a najdôležitejším obchodným partnerom I.D.C Holding, a.s.

Prečo si vybrať práve nás?

29 ROKOV

Zdokonaľovania a skúseností.

Profesionálny a individuálny prístup, dodržiavanie dohodnutých termínov, kvalifikovaní odborníci, najvyššia kvalita, najmodernejšia technológia a komponenty svetových značiek z nás robia silného a stabilného partnera na akúkoľvek Vami požadovanú zákazku.

ISTOTA

Od projektu cez výrobu po montáž.

Od úvodnej fázy projektu, kedy spolu vytvoríme základnú koncepciu, cez jeho vypracovanie a následnú výrobu produktu, až po finálnu montáž, všetko nájdete u nás pekne pod jednou strechou. Robíme všetko preto, aby výsledkom nášho snaženia boli spokojní zákazníci.

Naša dlhoročná a najvýznamnejšia spolupráca

V prípade bližšieho záujmu nás neváhajte kontaktovať!

Mám záujem